Dětský pokoj limetka

Dětský pokoj limetka

Do dětského pokoje dvou tříletých kluků jsme vyrobili dvě postele, které nahradily původní dětské postýlky. Jako materiál bylo zvoleno odolné lamino v dřevodekoru břízy, které ladí s ostatním nábytkem pokoje a je dobře kombinovatelné s různými barvami.

Postele mají už "dospělé" rozměry 200 x 90 cm, aby nebylo nutné je už měnit za větší. Až kluci trochu povyrostou, odstraní se z postelí zábrana proti vypadnutí. Pod postele byly vyrobeny také 4 šuplíky na kolečkách, kam si děti mohou uložit hračky a pohodlně si je kdykoli vytáhnout.

Postele byly navrženy tak, aby bylo možné je v budoucnu, pokud si budou dospívající kluci přát víc soukromí, oddělit a jednotlivě uzavřít do nik vyrobených z nábytku. Nad postele pak bude možné umístit skříňky jako další úložný prostor. 

V předchozí fázi byl vyroben i ostatní nábytek do dětského pokoje. Kromě dětské kuchyňky vše ostatní s kluky poroste. Bunkr v pravé zadní části se časem změní na regulérní psací stůl s šuplíky. Druhý může vzniknout na místě malého dětského stolečku. Zachovaná bude i komoda na prádlo, u níž je možné vyměnit zelená čílka za jiná, pokud se starším klukům už nebudou líbit.

Polička vlevo nad postýlkami skrývá el. rozvody pro budoucí lampičky. Skříňka pod oknem se šoupacími dveřmi zůstane knihovnou. Taktéž se nebude měnit vestavěná skříň na oblečení u dveří.

Do pokoje byla vyrobena i vyndavací dřevěná mříž do okna, díky níž je možné větrat naplno a nebát se o děti.

Dětský pokoj limetka

Naše nabídka


Novinky

Pokoj pro tři děti

09.06.2019

Jak zařídit dětský pokoj pro tři děti může být docela oříšek. Při troše přemýšlení se řešení ale najde.

Sklopná manželská postel

26.05.2019

Sklápěcí manželská postel je ideálním řešením do malého prostoru a i tak může vypadat elegantně...