Pokoj pro tři děti

Dětský pokoj s palandami

Jak zařídit dětský pokoj pro tři děti může být docela oříšek. Při troše přemýšlení se řešení najde. Samozřejmě se to neobejde bez paland a nadstandardně řešeného úložného prostoru. I přes to nemusí takový pokoj působit stísněně a přeplněně. 

Na jedné straně pokoje jsou dvě palandy, pod nimiž vniknl prostor na třetí postel a v budoucnu i třetí pracovní stůl. Na opačné straně jsou pak další dva pracovní stoly, komoda a skříň. Pod palandy byly navrženy tři šuplíky na uložení hraček

Místo žebříku mají palandy schody. Zaprvé se po nich mnohem pohodlněji chodí nejen dětem, ale i rodičům při převlékání postele nebo třeba při péči o děti. Zadruhé ani tento prostor nemusí být nevyužitý.

Schody slouží jako úložné a odkládací prostory. Ze strany postele byla v dutině jednoho schodu vytvořena nika jako noční stolek či polička na knížky. Z druhé strany v dalším schodu se nachází nika na aktovku či hračky. Poslední schod je přístupný svrchu přes poklop a je ideálním místem pro dětské prádlo, které mají děti hned po ruce. Obě vyvýšené postele ještě mají nad hlavou poličku na knížky a dětské poklady.

Osvětlení u všech tří postelí je řešeno dotykovými led pásky se ztlumováním intenzity světla.

Dětský pokoj pro tři děti

Naše nabídka


Novinky

Pokoj pro tři děti

09.06.2019

Jak zařídit dětský pokoj pro tři děti může být docela oříšek. Při troše přemýšlení se řešení ale najde.

Sklopná manželská postel

26.05.2019

Sklápěcí manželská postel je ideálním řešením do malého prostoru a i tak může vypadat elegantně...